SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
138 500 €
(1 710 € / m²)
Prodaja
4
1
81 m²
Rue Elisée Mousnier, Cognac

spalnica4
površina81 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Mickaël Bertin vous propose: ***COGNAC, emplacement idéal pour cet appartement de 81m², situé deuxième étage d'une petite copropriété cal...

Ostalo
Starost oglasa: 238 dni
Posodobljeno: 82 dni

Lokacija

Rue Elisée Mousnier, Cognac
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi