SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
268 000 €
(1 411 € / m²)
Prodaja
4
1
190 m²
Rue d'Enoz, Clermont-l'Hérault

spalnica4
površina190 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

iad France - Severine Cau vous propose: Au coeur du centre historique de Clermont L'Hérault, superbe appartement atypique F4 duplex style loft au 3ème...

Parametri

Ustvarjeno z AI

Ločena kuhinjaLočeni wcVisoki stropiLeseni tramoviTerasaRazgled

Ostalo
Starost oglasa: 74 dni
Posodobljeno: 74 dni

Lokacija

Rue d'Enoz, Clermont-l'Hérault
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi