SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
173 585 €
(4 234 € / m²)
Prodaja
2
1
41 m²
Rue d'Enoz, Clermont-l'Hérault

spalnica2
površina41 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

A Clermont-L'Hérault, effectuez un bon investissement immobilier avec un appartement de belle dimension pour un T2 disposant d'une large terrasse prof...

Ostalo
Starost oglasa: 163 dni
Posodobljeno: 99 dni

Lokacija

Rue d'Enoz, Clermont-l'Hérault
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Acrédit Conseil

Podobni oglasi