SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
391 900 €
(3 842 € / m²)
Prodaja
4
1
102 m²
Boulevard Léon Jouhaux, Clermont-Ferrand

spalnica4
površina102 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

iad France - Sarah Rozière (06 99 86 19 42) vous propose : Grand appartement 4 pièces avec grande terrasse. BIEN LIRE L'ANNONCE ! APPARTEMENT DISPONIB...

Ostalo
Starost oglasa: 74 dni
Posodobljeno: 74 dni

Lokacija

Boulevard Léon Jouhaux, Clermont-Ferrand
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi