SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
599 000 €
(4 831 € / m²)
Prodaja
5
1
124 m²
Boulevard Léon Jouhaux, Clermont-Ferrand

spalnica5
površina124 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

iad France - Sarah Rozière (06 99 86 19 42) vous propose : Appartement T5 avec immense terrasse à Clermont-Ferrand. Idéalement située avenue de la Rép...

Ostalo
Starost oglasa: 75 dni
Posodobljeno: 75 dni

Lokacija

Boulevard Léon Jouhaux, Clermont-Ferrand
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi