SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
199 000 €
(3 210 € / m²)
Prodaja
4
1
62 m²
Rue de la Chapelle, Chelles

spalnica4
površina62 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Découvrez ce superbe appartement de 62 m², niché au 3ème étage d'un immeuble bien entretenu, au cœur de Chelles. Ce bien se distingue par sa luminosit...

Plinsko ogrevanje
Starost oglasa: 4 dni
Posodobljeno: 4 dni

Lokacija

Rue de la Chapelle, Chelles
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

ZEFIR IMMOBILIER

Podobni oglasi