SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
263 000 €
(4 458 € / m²)
Prodaja
3
1
59 m²
Rue de la Chapelle, Chelles

spalnica3
površina59 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

iad France - Audrey Bouilly vous propose: *** BEL APPARTEMENT T3 AVEC GRAND JARDIN - 5 MIN A PIED DE LA GARE ***Découvrez ce magnifique appartement si...

Ostalo
Starost oglasa: 11 dni
Posodobljeno: 11 dni

Lokacija

Rue de la Chapelle, Chelles
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi