SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
263 750 €
(4 058 € / m²)
Prodaja
3
1
65 m²
Rue de la Chapelle, Chelles

spalnica3
površina65 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Chelles - Avenue Principale - F3 de 65 m2 au 2ème étage Emplacement stratégique sur l'avenue principale de Chelles, cet appartement F3 au 2ème étage c...

Ostalo
Starost oglasa: 63 dni
Posodobljeno: 63 dni

Lokacija

Rue de la Chapelle, Chelles
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

l'Adresse - Audrey Iscain - l'Adresse Chelles

Podobni oglasi