SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
249 000 €
(4 611 € / m²)
Prodaja
2
1
54 m²
Boulevard de la République, Chatou

spalnica2
površina54 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

iad France - Laetitia Billioud vous propose: APPARTEMENT T2 DE 53.5m² avec 100m² DE JARDIN PRIVATIF et TERRASSE au RDC d'un immeuble de 3 étages, dans...

Ostalo
Starost oglasa: 3 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

Boulevard de la République, Chatou
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi