Seznam ponudb
8
8
8
399 900 €
(5 632 € / m²)
Prodaja
3
1
71 m²
Impasse Marcel, Châtillon
Prikaži na zemljevidu
Dodaj med priljubljene
Deli
spalnica
3
površina
71 m²
kopalnice
Prevedi v angleščina
iad France - Aurelia Vakili Taleghani (07 61 53 76 41) vous propose : Appartement familial lumineux - Résidence récente (2019)À proximité immédiate du...
Prikaži celoten opis
Parametri
Oprema & lastnosti
Dvigalo
Parametri
Lastništvo:
Vrsta lastništva določa pravno razmerje do nepremičnine – osebno, zadružno ali državno/občinsko.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nepremičnine glede prenove – pred prenovo, po prenovi ali med prenovo.
Ostalo
Energetski razred:
Energetska izkaznica stavbe ocenjuje energijsko učinkovitost na lestvici A–G.
C - Varčna
tip stavbe:
Ostalo
Vrsta ogrevanja:
Ostalo
Prikaži vse parametre
Starost oglasa:
54 dni
Posodobljeno:
26 dni
Prijavi oglas
Lokacija
Impasse Marcel, Châtillon
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.