SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
577 000 €
(7 037 € / m²)
Prodaja
4
1
82 m²
Chemin de l'Hubac, Châteauneuf-Grasse

spalnica4
površina82 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Cyril Fournier (06 34 26 49 62) vous propose : À VENDRE – Spacieux T4 de 82m2 environ avec terrasse à Châteauneuf-Grasse, dans un cadre r...

Ostalo
Starost oglasa: 125 dni
Posodobljeno: 122 dni

Lokacija

Chemin de l'Hubac, Châteauneuf-Grasse
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi