SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
77 000 €
(1 375 € / m²)
Prodaja
3
1
56 m²
Rue du Maréchal Lyautey, Châteaudun

spalnica3
površina56 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

En centre-ville de Châteaudun, votre agence JT Immobilier vous propose de faire l'achat d'un appartement F3 situé au 2è et dernier étage de l'immeuble...

Električno
Starost oglasa: 31 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

Rue du Maréchal Lyautey, Châteaudun
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Jt Immobilier

Podobni oglasi