SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
229 500 €
(2 416 € / m²)
Prodaja
5
1
95 m²
Rue de la Mairie, Chartres

spalnica5
površina95 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Camille Bar vous propose: **RARE - Au pied de la Cathédrale**HYPER CENTRE - Au pied des commerces, découvrez ce superbe appartement trave...

Ostalo
Starost oglasa: 15 dni
Posodobljeno: 15 dni

Lokacija

Rue de la Mairie, Chartres
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi