SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
690 000 €
(7 263 € / m²)
Prodaja
4
1
95 m²
Rue Gabriel Péri, Charenton-le-Pont

spalnica4
površina95 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Adeline Plaisance vous propose: Appartement Spacieux et Lumineux - Idéalement Situé à Charenton-le-Pont, en plein centre proche à 1 minut...

Ostalo
Starost oglasa: 100 dni
Posodobljeno: 100 dni

Lokacija

Rue Gabriel Péri, Charenton-le-Pont
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi