SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
425 000 €
(4 126 € / m²)
Prodaja
4
1
103 m²
Allée Cavalière, Chambéry

spalnica4
površina103 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Victoria Henner vous propose: Appartement de 4 pièces avec Balcons /+ studio.Découvrez cette superbe opportunité de faire un investisseme...

Ostalo
Starost oglasa: 65 dni
Posodobljeno: 32 dni

Lokacija

Allée Cavalière, Chambéry
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi