SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
121 000 €
(3 361 € / m²)
Prodaja
1
1
36 m²
Allée Cavalière, Chambéry

spalnica1
površina36 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Julie Vestri vous propose: Opportunité à Saisir – T1 Rénové avec Mezzanine au COEur de ChambéryEmplacement privilégié – Centre-ville de C...

Ostalo
Starost oglasa: 75 dni
Posodobljeno: 39 dni

Lokacija

Allée Cavalière, Chambéry
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi