SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
75 000 €
(1 339 € / m²)
Prodaja
3
1
56 m²
Rue au Change, Chalon-sur-Saône

spalnica3
površina56 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Situé à proximité du centre-ville, dans le secteur recherché de Saint-Jean-des-Vignes, au sein d'une résidence sécurisée, découvrez cet appartement tr...

Plinsko ogrevanje
Starost oglasa: 62 dni
Posodobljeno: 62 dni

Lokacija

Rue au Change, Chalon-sur-Saône
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

l'Adresse - Guy et Bernard immobilier - l'Adresse - Guy et Bernard immobilier

Podobni oglasi