SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
125 000 €
(1 389 € / m²)
Prodaja
5
1
90 m²
Rue Lieutenant André, Chalon-sur-Saône

spalnica5
površina90 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Charmant appartement de 90 m² – Chalon-sur-SaôneSitué au 2ᵉ étage d’une résidence sécurisée avec ascenseur, cet appartement spacieux offre un cadre de...

Plinsko ogrevanje
Starost oglasa: 70 dni
Posodobljeno: 70 dni

Lokacija

Rue Lieutenant André, Chalon-sur-Saône
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Promup

Podobni oglasi