SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
198 000 €
(2 750 € / m²)
Prodaja
4
1
72 m²
Place de la Morlette, Cenon

spalnica4
površina72 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Karine Vasseur vous propose: Appartement Spacieux et Lumineux de 4 Pièces à Cenon PalmerSitué au cOEur de Cenon, cet appartement situé au...

Ostalo
Starost oglasa: 494 dni
Posodobljeno: 494 dni

Lokacija

Place de la Morlette, Cenon
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi