SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
195 000 €
(3 250 € / m²)
Prodaja
3
1
60 m²
Place de la Morlette, Cenon

spalnica3
površina60 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

iad France - Théodora Allemand vous propose: Appartement 3 pièces moderne avec Terrasse et parking à Cenon à proximité de BordeauxDécouvrez cet appart...

Ostalo
Starost oglasa: 3 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Place de la Morlette, Cenon
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi