SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
194 900 €
(2 499 € / m²)
Prodaja
4
1
78 m²
Place Leon Gambetta, Cavaillon

spalnica4
površina78 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

iad France - Nicolas Martinez vous propose: Au cOEur de Cavaillon, à deux pas des commerces, de la gare et du cinéma La Cigale, découvrez cet appartem...

Ostalo
Starost oglasa: 1 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

Place Leon Gambetta, Cavaillon
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi