SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
109 000 €
(4 360 € / m²)
Prodaja
2
1
25 m²
Impasse des Halles, Cauterets

spalnica2
površina25 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

iad France - Benoit Poeymiroo vous propose: **Magnifique Duplex avec Balcon et extérieur privatif à Cauterets**A l'entrée de Cauterets, à quelques pa...

Ostalo
Starost oglasa: 61 dni
Posodobljeno: 45 dni

Lokacija

Impasse des Halles, Cauterets
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi