SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
148 500 €
(4 243 € / m²)
Prodaja
3
1
35 m²
Impasse des Halles, Cauterets

spalnica3
površina35 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

iad France - Débora Langlois vous propose: Situé en rez-de-chaussée d'une résidence avec piscine semi- couverte, sauna et hammam, ce bel appartement T...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

TerasaOdprt bivalni prostorLočeni wcOpremljenoRazgledNadstropje

Ostalo
Starost oglasa: 133 dni
Posodobljeno: 120 dni

Lokacija

Impasse des Halles, Cauterets
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi