SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
237 000 €
(4 389 € / m²)
Prodaja
3
1
54 m²
Impasse des Halles, Cauterets

spalnica3
površina54 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Situé proche du centre ville cet appartement de type 3 ne nécessite aucun travaux, vous offrira un cadre de vie pratique et agréable. Lumineux, vous a...

Ostalo
Starost oglasa: 148 dni
Posodobljeno: 146 dni

Lokacija

Impasse des Halles, Cauterets
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Agence Européenne Gestion - Cauterets

Podobni oglasi