SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
93 500 €
(4 065 € / m²)
Prodaja
2
1
23 m²
Impasse des Halles, Cauterets

spalnica2
površina23 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Hélène Closhourcade vous propose: En HYPER CENTRE de CAUTERETS, au REZ-DE-CHAUSSÉE, ce joli petit nid douillet et moderne de 23 m², entiè...

Ostalo
Starost oglasa: 161 dni
Posodobljeno: 30 dni

Lokacija

Impasse des Halles, Cauterets
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi