SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
184 000 €
(4 089 € / m²)
Prodaja
2
1
45 m²
Impasse des Halles, Cauterets

spalnica2
površina45 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Virginie Texier (06 82 16 89 29) vous propose : Dans un cadre privilégié et préservé, en pleine nature,Venez découvrir ce programme de ré...

Ostalo
Starost oglasa: 363 dni
Posodobljeno: 104 dni

Lokacija

Impasse des Halles, Cauterets
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi