SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
369 800 €
(6 488 € / m²)
Prodaja
3
1
57 m²
Chemin des Mendrous, Castelnau-le-Lez

spalnica3
površina57 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Dans la commune de Castelnau-Le-Lez, Découvrez cet appartement T3 bénéficiant d'un terrain arboré au coeur d'un quartier très paisible, aux portes de ...

Ostalo
Starost oglasa: 491 dni
Posodobljeno: 491 dni

Lokacija

Chemin des Mendrous, Castelnau-le-Lez
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Acrédit Conseil

Podobni oglasi