SUPA24
327 900 €
(5 123 € / m²)
Prodaja
3
1
64 m²
Chemin des Mendrous, Castelnau-le-Lez

spalnica3
površina64 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Quoi de plus agréable qu'avoir un appartement dont la vue est dégagée et sans aucun vis à vis ? Nous avons le T3 qui correspond à de nombreux souhaits...

Ostalo
Starost oglasa: 492 dni
Posodobljeno: 492 dni

Lokacija

Chemin des Mendrous, Castelnau-le-Lez
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Acrédit Conseil

Podobni oglasi