SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
279 000 €
(4 729 € / m²)
Prodaja
3
1
59 m²
Chemin des Mendrous, Castelnau-le-Lez

spalnica3
površina59 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

CASTELNAU LE LEZ Exceptionnel appartement T3 de 59M2 au premier et dernier étage d'une résidence sécurisée de 3 lots entièrement rénovée. Nous vous pr...

Ostalo
Starost oglasa: 492 dni
Posodobljeno: 491 dni

Lokacija

Chemin des Mendrous, Castelnau-le-Lez
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Cr Privilèges

Podobni oglasi