SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
148 000 €
(3 442 € / m²)
Prodaja
2
1
43 m²
Rue de l'Église, Castelginest

spalnica2
površina43 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

A VENDRE - EXCLUSIVITE-, Dans une résidence sécurisée et arborée avec piscine, découvrez ce charmant T2 de 43 m2 situé au troisième et dernier étage. ...

Ostalo
Starost oglasa: 32 dni
Posodobljeno: 7 dni

Lokacija

Rue de l'Église, Castelginest
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Agence Escudero

Podobni oglasi