SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
135 000 €
(2 872 € / m²)
Prodaja
2
1
47 m²
Rue de l'Église, Castelginest

spalnica2
površina47 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Idéalement situé au coeur de Castelginest, découvrez ce bel appartement T2 en rez-de-jardin d'une surface de 47m2, au calme et parfaitement exposé. Il...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

TerasaNadstropjeOdprt bivalni prostorLočeni wcHodnik

Električno
Starost oglasa: 72 dni
Posodobljeno: 72 dni

Lokacija

Rue de l'Église, Castelginest
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

l'Adresse - Claire B immobilier - l'Adresse - Claire B immobilier

Podobni oglasi