SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
176 500 €
(2 893 € / m²)
Prodaja
3
1
61 m²
Rue de l'Église, Castelginest

spalnica3
površina61 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Cécilia ROUSSEAU vous propose: Spécial INVESTISSEUR car vendu LOUÉ, appartement LUMINEUX de type 3 de 60,62m2 PROCHE de TOUS COMMERCES, t...

Ostalo
Starost oglasa: 88 dni
Posodobljeno: 16 dni

Lokacija

Rue de l'Église, Castelginest
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi