SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
175 000 €
(7 000 € / m²)
Prodaja
2
1
25 m²
Place Christian Bonnet, Carnac

spalnica2
površina25 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Nicolas Legrain vous propose: Charmant appartement 2 pièces, rénové à Carnac (Morbihan)Idéalement situé à Carnac, station balnéaire pris...

Ostalo
Starost oglasa: 14 dni
Posodobljeno: 4 dni

Lokacija

Place Christian Bonnet, Carnac
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi