SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
2 450 000 €
(11 557 € / m²)
Prodaja
5
2+
212 m²
Allée du Parc Springland, Cannes

spalnica5
površina212 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

UNIQUE sur le secteur : Située à CANNES en front de mer, cette exceptionnelle Villa sur le toit composée de cinq pièces développe une surface totale...

Plinsko ogrevanje
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Allée du Parc Springland, Cannes
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

ESPACES ATYPIQUES Global - ESPACES ATYPIQUES Nice

Podobni oglasi