SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
510 000 €
(8 226 € / m²)
Prodaja
3
1
62 m²
Allée du Parc Springland, Cannes

spalnica3
površina62 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Appartement 3 Pièces avec Vue Mer - Cannes Superbe appartement de 3 pièces entièrement rénové, situé dans le quartier prisé à Cannes, proximité comm...

Ostalo
Starost oglasa: 11 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

Allée du Parc Springland, Cannes
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Selection Habitat - AGENCE HAMILTON VALBONNE*

Podobni oglasi