SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
299 500 €
(5 651 € / m²)
Prodaja
2
1
53 m²
Allée du Parc Springland, Cannes

spalnica2
površina53 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

iad France - Colomba Sulpice (06 79 50 75 68) vous propose : T2 rénové avec terrasse – Quartier Petit Juas, CannesDans le très recherché quartier du P...

Ostalo
Starost oglasa: 18 dni
Posodobljeno: 15 dni

Lokacija

Allée du Parc Springland, Cannes
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi