SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
269 000 €
(5 848 € / m²)
Prodaja
2
1
46 m²
Allée du Parc Springland, Cannes

spalnica2
površina46 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

CANNES – Quartier Carnot

Situé à 10 minutes à pied du Palais des Festivals et à proximité des commerces, transports et commodités, cet appartement 2 ...

Ostalo
Starost oglasa: 18 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

Allée du Parc Springland, Cannes
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Action Immo Cannes

Podobni oglasi