SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
812 000 €
(9 442 € / m²)
Prodaja
3
1
86 m²
Allée du Parc Springland, Cannes

spalnica3
površina86 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Olivier Ardaens vous propose: À Cannes, dans le secteur très recherché Basse Californie, cet appartement bénéficie d’un emplacement idéal...

Ostalo
Starost oglasa: 16 dni
Posodobljeno: 6 dni

Lokacija

Allée du Parc Springland, Cannes
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi