SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
430 000 €
(8 776 € / m²)
Prodaja
2
1
49 m²
Allée du Parc Springland, Cannes

spalnica2
površina49 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Cannes city centre one bedroom apartment 50 sqm with 26 sqm terrace near Rue d’Antibes
Located in Cannes city centre, within walking distance of Rue d...

Ostalo
Starost oglasa: 14 dni
Posodobljeno: 14 dni

Lokacija

Allée du Parc Springland, Cannes
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Côte d'Azur Sotheby's International realty Cannes

Podobni oglasi