SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
2 950 000 €
(19 408 € / m²)
Prodaja
4
1
152 m²
Impasse Montplaisir, Cannes

spalnica4
površina152 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Ideally located in the heart of Palm Beach, just 50 meters from La Croisette and its beaches and close to shops, this luxurious penthouse is on the to...

Električno
Starost oglasa: 25 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

Impasse Montplaisir, Cannes
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

John Taylor Cannes

Podobni oglasi