SUPA24
Kuhinja; kuhinjski aparati, lesena tla, naravna svetloba, sodoben slog
745 000 €
(4 934 € / m²)
Prodaja
4
1
151 m²
Allée du Parc Springland, Cannes

spalnica4
površina151 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

QUARTIER SAINT NICOLAS . Votre agence CLC IMMO, vous propose un très bel appartement à raffraichir QUARTIER SAINT NICOLAS, à 100m de Boulvard CarnotSu...

Parametri

Ustvarjeno z AI

TerasaRazgledLeseni podVisoki stropiPo prenovi

Ostalo
Starost oglasa: 90 dni
Posodobljeno: 9 dni

Lokacija

Allée du Parc Springland, Cannes
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Clc Immo

Podobni oglasi