SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
4 000 000 €
(48 193 € / m²)
Prodaja
3
1
83 m²
Boulevard de la Croisette, Cannes

spalnica3
površina83 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Ideally located on the Croisette with a panoramic sea views on the bay of Cannes, beautiful apartment of approx. 100 m2. with 2 bedrooms en suite, a k...

Ostalo
Starost oglasa: 89 dni
Posodobljeno: 79 dni

Lokacija

Boulevard de la Croisette, Cannes
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

HOME HUNTS

Podobni oglasi