SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
3 690 000 €
(27 537 € / m²)
Prodaja
4
1
134 m²
Boulevard Jean Hibert, Cannes

spalnica4
površina134 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeNovogradnja
kletNe
terasaDa

Opis

Entirely renovated with top-of-the-range fittings and refined materials, this exceptional 134 sqm property has been designed with particular attention...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

TerasaOdprt bivalni prostorRazgledPo prenovi

Električno
Starost oglasa: 93 dni
Posodobljeno: 81 dni

Lokacija

Boulevard Jean Hibert, Cannes
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

BARNES Cannes

Podobni oglasi