SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
2 100 000 €
(20 000 € / m²)
Prodaja
4
1
105 m²
Avenue Maréchal Juin, Cannes

spalnica4
površina105 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

In the heart of a prestigious residence, nestled in a 2.5-hectare listed park, discover this superb 105 m² walk-through apartment offering panoramic s...

Parametri

Ustvarjeno z AI

TerasaRazgledPo prenoviLočena kuhinjaTuš kabina

Ostalo
Starost oglasa: 161 dni
Posodobljeno: 161 dni

Lokacija

Avenue Maréchal Juin, Cannes
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

John Taylor Cannes

Podobni oglasi