SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
2 595 000 €
(26 480 € / m²)
Prodaja
4
1
98 m²
Boulevard de la Croisette, Cannes

spalnica4
površina98 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeNovogradnja
kletNe
terasaNe

Opis

Diese elegante 100 m² große Empfangswohnung befindet sich im 5. Stock einer renommierten Residenz an der Croisette und bietet einen atemberaubenden Bl...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

TerasaRazgledOdprt bivalni prostorNadstropje

Električno
Starost oglasa: 160 dni
Posodobljeno: 113 dni

Lokacija

Boulevard de la Croisette, Cannes
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Michaël Zingraf Cannes Palm Beach

Podobni oglasi