SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
2 495 000 €
(18 481 € / m²)
Prodaja
5
1
135 m²
Chemin Daumas, Cannes

spalnica5
površina135 m²
kopalnice1

In residence with caretaker

Apartment 130 m ² renovated with 4 bedrooms with terrace of 30 m²

Sea view

Sold with 2...

Plinsko ogrevanje
Starost oglasa: 256 dni
Posodobljeno: 159 dni

Lokacija

Chemin Daumas, Cannes
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Limandat Immobilier Cannes

Podobni oglasi