SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
729 000 €
(7 364 € / m²)
Prodaja
2
2+
99 m²
Boulevard Montfleury, Cannes

spalnica2
površina99 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Located in a luxury residence with swimming pool, beautiful 3/4 room apartment with an area of ​​almost 100m² with a south-facing corner terrace offer...

Ostalo
Starost oglasa: 429 dni
Posodobljeno: 110 dni

Lokacija

Boulevard Montfleury, Cannes
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Living on the Côte d'Azur

Ab Kuijer

Podobni oglasi