SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
102 000 €
(4 636 € / m²)
Prodaja
2
1
22 m²
Rue du Maréchal Leclerc, Campan

spalnica2
površina22 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

iad France - Christophe Agnolutto vous propose: Appartement Cosy avec terrasse ensoleillée face au lac de Payolle surnommé le petit Canada pour la bea...

Ostalo
Starost oglasa: 105 dni
Posodobljeno: 48 dni

Lokacija

Rue du Maréchal Leclerc, Campan
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi