SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
159 500 €
(2 381 € / m²)
Prodaja
3
1
67 m²
Impasse des Marguerites, Caen

spalnica3
površina67 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Adele Lagrue vous propose: Appartement situé avenue Robert Schuman à Caen avec toutes les commodités à proximité. Au 3ᵉ étage avec ascens...

Ostalo
Starost oglasa: 14 dni
Posodobljeno: 14 dni

Lokacija

Impasse des Marguerites, Caen
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi