SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
222 000 €
(3 524 € / m²)
Prodaja
3
1
63 m²
Impasse des Marguerites, Caen

spalnica3
površina63 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

iad France - Adele Lagrue vous propose: Caen – Quartier Saint-Ouen À découvrir sans tarder, bel appartement 3 pièces de 63 m², entièrement refait à ne...

Ostalo
Starost oglasa: 61 dni
Posodobljeno: 59 dni

Lokacija

Impasse des Marguerites, Caen
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IAD France

Podobni oglasi